Powrót do strony głównej

Zwiększamy prędkość INTERNETU

Od dziś dostępne nowe prędkości światłowodowego Internetu Citynet.

 
Mamy ogromną przyjemność ogłosić ekscytującą aktualizację dla wszystkich naszych szanownych klientów Citynet! W naszym nieustannym dążeniu do świadczenia usług internetowych najwyższej jakości, z radością informujemy, że zwiększamy prędkości naszych pakietów internetowych.
 
Z dniem dzisiejszym klienci korzystający z naszego światłowodowego pakietu Standardowego będą teraz cieszyć się ekstremalnie szybkimi prędkościami do 800 Mbit/s, zapewniając płynne strumieniowanie, szybsze pobieranie i bezproblemowe przeglądanie stron internetowych.
 
Dodatkowo, dla naszych abonentów pakietu Medium zwiększamy prędkość do imponujących 400 Mbit/s, umożliwiając jeszcze bardziej efektywne połączenie dla gospodarstw domowych i firm.
 
W Citynet rozumiemy znaczenie niezawodnego i wysokoprędkościowego Internetu w dzisiejszej erze cyfrowej. Te ulepszenia są częścią naszych ciągłych wysiłków w dostarczaniu usług najwyższej jakości i przekraczaniu oczekiwań naszych klientów.
 
Czy strumieniujesz ulubione filmy, uczestniczysz w grach online czy pracujesz z domu, Citynet zobowiązuje się do zapewnienia Ci prędkości i niezawodności, których potrzebujesz, aby pozostać w kontakcie.
 

Obecni klienci automatycznie skorzystają z tych zwiększonych prędkości bez dodatkowych kosztów. Jeśli jeszcze nie jesteś częścią rodziny Citynet, to nigdy nie było lepszego momentu, aby do nas dołączyć i na własnej skórze przekonać się o różnicy.
 
Dziękujemy, że wybrałeś(aś) Citynet jako swojego zaufanego dostawcę usług internetowych. Pozostań w kontakcie, pozostań produktywny, i ciesz się błyskawicznymi prędkościami.
 

Image Description
internet
news